تبلیغات
سفر به سرزمین لبخندها - مطالب مهر 1396

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر به سرزمین لبخندها خوش آمدید

معبد هوآی مونکل در بانکوک

معبد هوآی مونکل به سفارش ملکه تایلند در یک محیط باز و پارک مانند ساخته شده است که دارای فضائی باز و زیبا برای گردش و تفریح می باشد. این معبد برای یکی از راهبان تایلند به نام لونگ پو توئت ساخته شده است. لونگ در اواخر دوره آیوتایا متولد شد. داستان لونگ با افسانه و استوره عجین شده است. 

http://thaitor.ir

ادامه مطلب

برچسب ها

،

موضوعات مرتبط

دیدنی های تایلند ،

برای سفر به تایلند چقدر هزینه نیاز است ؟

دانستن درباره هزینه های سفر در برنامه ریزی برای تعیین مقصد سفر و حتی جزئیات سفر نقش به سزائی دارد . برخی معتقدند که یا نباید به سفر رفت یا باید خرج کرد . ولی برای عده ای سفر به برخی کشورها آرزوست ولی از ترس هزینه های آن نمی توانند به آن حتی فکر کنند . یکی از کشورهای محبوب در بین ایرانیان تایلند است که اتفاقا از کشورهای گران نیز محسوب می شود ولی با صرفه جویی می توانید هزینه ها کاهش دهید . در این مقاله هزینه های سفر به تایلند ذکر شده است . 


هزینه های سفر به تایلند شامل هزینه های اقامت ، حمل و نقل و غذا است . 


هزینه اقامت در تایلند :

بزرگترین بخش در هزینه های تور تایلند می تواند مربوط به اقامتتان باشد . با انتخاب درست محل اقامت می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید . خوابگاهی ارزان و در عین حال ارزان پیدا کنید و هزینه هایتان را کاهش دهید . پیدا کردن محل اقامت ارزان در بانکوک از دیگر شهرهای تایلند سخت تر است . اما شمال تایلند به خصوص شهر چیانگ مای به راحتی خوابگاه ارزان پیدا خواهید کرد .

هزینه حمل و نقل در تایلند :

بخش عمده دیگر هزینه سفر به تایلند به حمل و نقل مربوط می شود . حمل و نقل بین شهرها در تایلند ارزان است. انتخاب اتوبوس و قطار برای رفت و آمد بسیار مناسب خواهد بود . برای حمل و نقل داخل شهری نیز یکی از ارزان ترین وسایل ، اجاره دوچرخه می باشد . هزینه اجاره دوچرخه کمتر از 2 پوند در روز است .

استفاده از تاکسی در تایلند هزینه زیادی برایتان خواهد داشت . حدالامکان سعی کنید از تاکسی های موتور سیکلت استفاده کنید که ارزان تر هستند . از تاکسی هایی که در صف نیستند نیز استفاده نکنید زیرا قیمت هایی غیر واقعی خواهند گفت . در بانکوک بهترین وسیله حمل و نقل مترو و BRT می باشد .

هزینه غذا خوردن در تایلند :

غذا خوردن در تایلند کمترین هزینه را دارد . در یک بازار شبانه با چند دلار چند نوع غذا بخرید . البته قیمت غذا مقطوع است و نباید چانه بزنید . با 1 دلار می توانید یک پد گیاهی ، با 3 دلار سوپ ، نوشیدنی و برنج ،و با 6 دلار ماهی تازه بخرید . با حذف مشروبات الکلی می توانید صدها هزار دلار صرفه جویی کنید . قیمت مشروبات در تایلند خیلی بالاست .


منبع:
http://thaitor.ir/موضوعات مرتبط

تایلند ،

هتل مرکور پاتایا اشن ریزورت

هتل مرکور پاتایا اشن ریزورت در مرکز شهر پاتایا قرار دارد و تا ساحل پاتایا حدود 270 متر فاصله دارد. خیابان واکینگ استریت در فاصله 4 کیلومتری هتل قرار دارد. این هتل که از هتل های 4 ستاره پاتایا می باشد . دارای امکانات خوبی برای اقامت گردشگران تور تایلند است . همچنین مرکز خرید سنترال سنتر حدود 400 متر تا هتل فاصله دارد. 

http://thaitor.ir  

ادامه مطلب

برچسب ها

،

موضوعات مرتبط

هتل های تایلند ،

هتل ایندرا ریجنت در بانکوک

هتل ایندرا ریجنت یکی از هتل های بانکوک است که مورد استقبال گردشگران است . تا فرودگاه بانکوک حدود ۲۰ کیلومتر فاصله دارد, ساختمان اصلی هتل نسبت به سایر هتل های بانکوک مدرن تر است و از بتن و شیشه ساخته شده لابی بسیار بزرگی دارد و در شب با هزار چراغ روشن می شود. مقدار زیادی از فضای نشیمن، و یک سالن در لابی وجود دارد و از همه مهم تر اینکه کارمندان فضاهای عمومی هتل, گرم و مهمان نواز هستند، طیف گسترده ای از امکانات و خدمات ارائه می دهند.

69200104-qprادامه مطلب

برچسب ها

،

موضوعات مرتبط

هتل های تایلند ،