تبلیغات
سفر به سرزمین لبخندها - مطالب بهمن 1396

کاربر عزیز،
به وبسایت سفر به سرزمین لبخندها خوش آمدید

هتل 3 ستاره اچ رزیدنس بانکوک

هتل اچ رزیدنس از هتل های 3 ستاره بانکوک است که از موقعیت بسیار خوبی برخوردار است . این هتل در منطقه ساتورن واقع شده است . تفریحات شبانه بانکوک در نزدیکی هتل قرار دارد . این هتل همچنین دارای امکانات بسیار خوبی است . در ادامه مطلب امکانات هتل 3 ستاره اچ رزیدنس بانکوک را خواهید دید . 


ادامه مطلب

موضوعات مرتبط

هتل های تایلند ،

قایق سواری تفریحی در کرابی

 قایق سواری یکی از تفریحات در کرابی است . می توانید به گشت و گذار با قایق های کرایه ای بپردازید و در طول مسیر مناظر زیبا و صخره های آهکی و غار های مخفی را ببینید . این قایق های امن توسط قایقرانهای ماهر و متخصص با مجوز رسمی و با علم بر جای جای این منطقه ، هدایت می شود. تورهای قایقرانی کرابی در سه حوزه اصلی در اطراف حوزه عملیاتی لوقا در شمال استان AO Thalane (حرا و دره) در نوک جنوبی خلیج فانگ نا؛ بور ثور (غارهای آهکی قدیمی)؛ و کوه هنگ (یک جزیره با یک تالاب «پنهان» در مرکز آن) ارائه می شوند . 
موضوعات مرتبط

تفریحات تایلند ،

معرفی ساحل پاتونگ در جزیره پوکت

پوکت جزیره ای در تایلند است که سواحل بسیار زیادی دارد . سواحل پوکت از زیباترین سواحل جهان به شمار می روند . زیبایی های طبیعت در این سواحل تکمیل است . به علاوه اینکه تفریحات زیادی نیز در این سواحل وجود دارند . یکی از مهمترین این سواحل ، ساحل پاتونگ است . این ساحل بسیار زیبا و رویایی می تواند یکی روز رویایی را برایتان رقم بزند . در ادامه مطلب با این ساحل آشنا شوید . 

ادامه مطلب